Baras

Mūsų džiazo ir kokteilių baras, neabejojame, įtiks ir išrankiausiam gurmanui: pradedant puikiais kokteiliais silpnaisiais gėrimais, kaip vynas, kelių rūšių alus ar prancūziškas sidras ir baigiant rinktiniu viskiu, romu, konjaku ir t.t.

Trečiadienio, ketvirtadienio, penktadienio ir šeštadienio vakarais klausomes svaiginamų džaiazo melodijų atliekamų profesionalaus pianisto.

Rinktinio vyno ar gardaus kokteilio taurę galite paskaninti ir savo mėgstama muzika: atvykę pavakaroti, prigriebkite ir širdžiai mieliausių įrašų: gal tai senas geras albumas, o gal nauja džiazo vokalistė, kurios jau ištisą mėnesį negalite atsiklausyti? Laikas su mylima kompanija, subtiliais gėrimais ir svaiginančia muzika garantuotai bus nuostabus! Be to, turime jaukų vidinį kiemelį, kuriame galima pabėgti nuo miesto triukšto ramiai įsitaisant kelis šimtus metų skaičiuojančių pastatų pavėsyje.

Taip pat Vilnius Jazz bar erdvę galite užsisakyti išskirtinai tik savo šventei. Detalesnę informaciją pateiksime atsiuntus mums užklausą info@vilniusjazzbar.lt arba paskambinus +37069741001.